Specialist Telemarketing

Poți să fii tu candidatul ideal dacă:

Iți place să comunici cu ceilalți;
Cunoști la nivel înalt limba română și limba rusă;
Deții cunostințe de Microsoft office (Word, Excel, Outlook) și de navigare online;
Ești orientat către client și atent la detalii;
Iți doresti să inveți neîncetat lucruri noi;
Dai dovadă de abilități de negociere;
Privești proiectele în care ești implicat ca pe o provocare și o oportunitate de dezvoltare.

Sarcini și atribuții:

Menținerea legăturii permanente cu clienții companiei;
Consultarea clienților în privința serviciilor companiei;
Preluarea și gestionarea bazei existente de clienți si asigurarea dezvoltării continue a portofoliului de clienți;
Stabilirea și îmbunătățirea relațiilor cu clienții;
Operare de date.

Beneficii:
• Salariu competitiv care crește în funcție de performanță și experiență;
• Regim de lucru: 09:00 - 18:00;
• Un mediu de lucru axat pe dezvoltare profesională alaturi de o echipa tânără și competentă.

Expediază CV, însoțit de o fotografie la adresa: hr@remark.md, cu mențiunea "Specialist Telemarketing".

Suntem în Viber

079103020

Acum puteți obține consultație
oriunde vă aflați