Specialist Marketing

Esti pasionat de tot ce inseamna Marketing? Ai gândire creativă, individualitate, originalitate? Vreai sa iți realizezi potențialul? Ești dinamic și ești pro-activ?
Alege REMARK IMOBIL!
Candidatul nostru ideal:
• Studii superioare finalizate, preferabil în domeniul Marketing, Comunicare;
• Experiența pe o poziție similara de minim 1 an;
• Cunoștințe în domeniul SMM, marketingului online;
• Capacitate de setare a campaniilor promoționale și de scriere a textelor în vederea stimulării vânzărilor;
• Capacitate de lucru la mai multe proiecte și de a respecta termenele limită;
• Cunostințe grafice (Photoshop / Illustrator);
• Nu eziți să îți prezinți propunerile argumentat;
• Persoana creativă, sociabilă și adaptabilă unui mediu de lucru operațional;
• Foarte bune abilități de relații interumane, lucru în echipa și planificare;
• Perseverența în atingerea obiectivelor, gândire strategică.
Descrierea jobului
• Concepe, planifică, implementează și monitorizează campaniile de promovare online si offline;
• Propune și implementează campanii Outdoor si Indoor;
• Colaborează cu un Graphic Designer referitor la conceperea designului necesar materialelor publicitare;
• Content Editor pentru canalele sociale și site-ul companiei;
• Cercetează și analizează tendintele pieței;
• Monitorizeaza concurența și piața de profil;
• Organizează producția materialelor publicitare;
• Cauta permanent oportunități de promovare si dezvoltare a companiei, precum și furnizori de servicii specifice desfasurarii activității.
Beneficii:
• Salariu motivant;
• Oficiu confortabil, în centrul capitalei;
• Regim de lucru: 09:00 - 18:00;
• Un mediu de lucru axat pe dezvoltare profesionala alaturi de o echipa tânără si competentă.

Expediază CV, însoțit de o fotografie la adresa: hr@remark.md, cu mențiunea "Specialist Marketing".

Suntem în Viber

079103020

Acum puteți obține consultație
oriunde vă aflați