Jurist

Compania imobiliară REMARK IMOBIL este în căutarea unui coleg/ă.
Daca ești o persoana ambițioasă și iți dorești o carieră în domeniul juridic, atunci ai ocazia să faci parte din echipa noastră!

Candidatul ideal:
Absolvent studii superioare – profil juridic;
Cel putin un an de experiența în domeniile drept societar, contracte între şi pentru profesionişti, drept civil şi procesual civil, drept comercial, real estate;
Cunoștințe foarte bune de operare PC ( Microsoft Excel, Word, Gmail), soft legislativ.
Responsabilitate, loialitate, confidentialitate;
Abilitati de comunicare;
Cunoașterea perfectă a limbei română și rusă;
Persoana deschisa, cu atitudine pozitiva, orientata catre gasirea de solutii.

Descrierea jobului:
Ofera consultanta juridica companiei;
Informează si consiliaza compania cu privire la obligațiile ce îi revin în temeiul legislației datelor cu caracter personal. Coopereaza cu autoritatea de supraveghere a datelor cu caracter personal;
Reprezinta interesele societații în fata persoanelor fizice sau juridice, a autoritaților și a altor organe administrative sau private;
Intocmeste contracte comerciale si documente corporative;
Redacteaza documentelor de natura juridical;
Informeaza cu privire la modificarile intervenite in domeniul legislativ;
Valideaza din punct de vedere juridic activitatile si proiectele companiei.

Oferim:
Loc de muncă modern;
Salariu motivant;
Posibilitatea de a învăța lucruri noi;
Telefon de serviciu.

Persoanele interesate sunt rugate să transmită CV-ul însoţit de o scrisoare de intenţie pe e-mail hr@remark.md cu mențiunea "Jurist".
Telefon: 062055517

Suntem în Viber

079103020

Acum puteți obține consultație
oriunde vă aflați